Vous n'êtes pas identifié.
Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.
Hors ligne